Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants a - z
 • Candy & confectioneries retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pizzerias (pizza restaurants) in Struga

Angela


 • Address : Dimitar Vlahov 2
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonaca


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italiano


 • Address : Kej Boris Kidric b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kastelo


 • Address : Kej 8-mi Noemvri 9
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mema


 • Address : Partizanska 6-a
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pica Italiano 2018


 • Address : Boris Kidric b.b.
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Roma 1996


 • Address : Plostad na Revolucijata 2
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strawberries 3


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Struga


 • Address : Marsal Tito 27
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ubajna


 • Address : Kej Boris Kidric 25
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Versus beach bar


 • Address : Vlado Maleski-Tale 1
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Нема да има никакви измени во цената на парното греење. Иако топланите Исток и Запад на Топлификација одат во рацете на Чифлиганец, од Регулаторната комисија ...
сите 38 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 63 | | | веќе видена

Во фокусот на вториот панел на денешната агенда на Социо-еколошкиот форум Скопје 2021 беше зелената транформација како основа за заздравување на светската ...
| | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel