Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Пинг понг - клубови во Скопје

Итцм спортски центар


  • Адреса: Козјак 37-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 22:00

Мапа

Владините економски политики креирани во соработка со бизнис секторот направија пресврт на многу полиња. За 2,5 години се постигнати резултати и бројки како ...
сите 34 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи