Пет Вет Аеродром

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Јане Сандански 61
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: Во кулите позади Capitol Mall

  • Телефон 2: 070 265872
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00
    Саб од 10:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/8d070815fdbecccc2707b6fcb4f17be7.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Пет Вет Аеродром
Пет вет е модерна амбуланта, со целосна услуга за вашите крзнени пријатели која нуди медицинска, хируршка, стоматолошка и превентивна нега. Обезбедуваме пријателска, соседска средина со акцент на услугата. Нашите ветеринари и персонал се грижи секој клиент да добие премиум нега и третман.

Пет-Вет Аеродром е ветеринарна амбуланта за домашни миленици која ги врши следните услуги:
• Рентген дијагностика
• ЕХО дијагностика
• ЕКГ
• Хируршки интервенции
• Чистење забен камен
• Лабораториска дијагностика
• Прегледи и совети
• Вакцинации и лекување

Знаеме колку ви значат вашите миленици. Затоа треба да имаат пристап до прифатлива ветеринарна нега што одговара и на вашиот животен стил и на вашиот буџет.
Донесете го вашето куче или мачка кај нас во Пет Вет Аеродром и ќе добиете премиум грижа и третмани

За по веќе информации контактирајте не на телефонот 02 2451099, ви стоиме на располагање.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи