Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Тетово
 • Струмица
 • Штип
 • Охрид
 • Прилеп
 • Велес
 • Струга
 • Крушево
 • Пробиштип
 • Кавадарци
 • Куманово
 • Радовиш
 • Ресен
 • Свети Николе
 • Неготино
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ветеринарни амбуланти
 • Домашни миленици - опрема, храна и продавници
 • Ветеринарни станици
 • Ветеринарни аптеки и веледрогерии
 • Домашни миленици - хотели
 • Кучиња - Фризери За Кучиња
 • Добиток - Одгледувачи И Трговија
 • Сточна Храна - Трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ветеринарни амбуланти


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

Пет Вет Аеродром


 • Адреса: бул.Јане Сандански 61
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9421 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

Пет-Вет Аеродром е ветеринарна амбуланта за домашни миленици.

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Пет-вет


 • Адреса: Ѓорѓи Абаџиев 12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9419 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00

14 години се грижиме за здравјето на вашите домашни миленици

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

Д-р Налетоски


 • Адреса: ул.1244 бр.36, Ѓорче Петров
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9416 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Клинички прегледи и терапија, вакцинации, дехелминтизации, хируршки интервенции...


Алба вет


 • Адреса: с.Желино
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9409 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 17:00

Алба вет


 • Адреса: с.Боговиње
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9410 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 16:00

Ветеринарна амбуланта с.Жилче


 • Адреса: с.Жилче
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9403 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

Ветеринарна станица


 • Адреса: Мехмет Паша Дерала б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9403 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Ветеринар дк


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9407 км

Дог&Кат


 • Адреса: Јане Сандански 8
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9403 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

Праксис


 • Адреса: с.Желино
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9408 км

Пре-вет


 • Адреса: с.Шипковица
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9398 км

Про Вет


 • Адреса: ул.101 бр.1, с.Нераште
 • Место: Тетово

Алфа вет


 • Адреса: Борис Крајгер 30
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9469 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:00

Алфа БЕТ


 • Адреса: с.Карбинци
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9465 км

Анимал медика


 • Адреса: Дамаска 8-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9418 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

Не работи од 13:00-16:00

Анима Вет-ветеринарно друштво


 • Адреса: Васко Карангелески б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9514 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00

А & Д Љумани


 • Адреса: Маршал Тито 2
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9477 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 16:00

Бар-вет


 • Адреса: бул.1-ви Мај 243
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9514 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Ветеринарен центар


 • Адреса: Козара 64/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9419 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Ветеринарна амбуланта Нова


 • Адреса: Сутјеска 83-а, лок.5
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9470 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 18:00

Ветеринарна станица


 • Адреса: Раштански Пат б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈9459 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 14:30 • Саб од 08:00 до 12:00

Мапа

УЈП почна со исплатата на парите од повратот на ДДВ. Процесот ќе трае до средината на месецов, кога на трансакциските сметки ќе им легнат средства на сите кои ...
сите 123 | | | веќе видена

Растот на БДП во третиот квартал од 3,6 отсто, што го објави Државниот завод за статистика, за премиерот Зоран Заев е под неговите очекувања за раст од четири ...
сите 46 | | | веќе видена

Зголемувањето на данокот на моторни возила, што законски ќе се регулира и веќе е во собраниска процедура е во насока на мерките, што се преземаат за заштита на ...
сите 48 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи