Pet Plus market


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 70-а/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582192484_83.png?t=true&w=300&h=300


  Photo & Video Galery

  Генерален увозник за Фармина во Република Македонија.

  Веруваме дека една од најважните и прекрасни искуства во животот на еден човек е да поседува миленик. Живо битие кое ќе го негувате и ќе се грижите за него како за член од фамилијата, овој процес за многумина е речиси бескраен извор на радост и среќа. Сите ние знаеме дека животните не зборуваат, но, дефинитивно знаеме кога тие се среќни или имаат некој проблем. Токму нивната среќа е тоа што нам ни е важно. А наша мисија е да го обезбедиме тоа преку квалитетна исхрана и докажани производи на пазарот.
  more
  Map

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel