Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë
 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë gjyqsorë në Ohër

Anglisht-Kire Ribar


 • Adresa: Pitu Guli 72
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Filip's office


 • Adresa: Dame Gruev 297
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

Holandisht -Lidija Kjosevska


 • Adresa: Bul.Turistiçka 69
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Leoma


 • Adresa: Dimitar Vllahov 6
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

Lingva Houp


 • Adresa: Pitu Gulli 63-a
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

Milosevska Lina


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Ohër

R-tekst


 • Adresa: Bul.Turistiçka 50
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

Tomoski Klime


 • Adresa: Rilindasit Maqedonas 27/1
 • Vendi: Ohër

Mapa

Цената на златото денес порасна бидејќи коронавирусот, чие ширење надвор од Кина се забрза, предизвика страв меѓу инвеститорите па побараа засолниште за својот ...
сите 23 | | | веќе видена

РКЕ денеска ќе излезе со нови цени. Регулаторната комисија за енергетика денеска треба да ги соопшти новите цени на горивата кои ќе важат од полноќ. Со ...
сите 49 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj