Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pediatrics
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pediatrics in Struga

D-r Dobrovocki


 • Address : Kej 8-mi Noemvri b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kirco Kalanoski


 • Address : Kej 8-mi Noemvri b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

pediatrics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magdis


 • Address : Jna 9
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:00 • Sat - Sun from 17:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Promedika


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Приходите од труд во време на пандемијата во првите девет месеци од оваа година се намалени за 10,7 проценти на светско ниво или 3.500 милијарди долари, се ...
сите 44 | | | веќе видена

Во врска со проектот ЈПП ФЕ Осломеј беше организирана он лајн презентација пред заинтересирани компании од целиот свет за локацијата за две фотоволтаични ...
сите 8 | | | веќе видена

НЛБ Банка со Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) минатата недела потпишаа договор за финансиски пакет кој е составен од две кредитни линии во вкупна ...
сите 25 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel