Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pediatrics
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pediatrics in Ohrid

D-r Biljana Glavinceva RumenovaCategories:

pediatrics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Filev Nikola


 • Address : Dame Gruev 3/3-1
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

Categories:

pediatrics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Slavica Fileva


 • Address : Dimitar Vlahov 69
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 08:00 to 12:00

Categories:

pediatrics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Suzana Pantoska and D-r Klementina Grunoceska


 • Address : Dimitar Vlahov 69
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км

Categories:

pediatrics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eska Medika


 • Address : Bogomilska 49
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

Break: Mon-Fri 13-18h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poliklinika Kolevski


 • Address : Sirma Vojvoda 103 lok.9
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7440 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specialized ambulance for Pediatrics D-r Arnaudova


 • Address : Dimitar Vlahov 42
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 34 | | | веќе видена

Следниот месец на граѓаните кои скенирале фискални сметки во последните три месеци од 2020 година преку апликацијата Мој ДДВ ќе им бидат вратени 6,1 милион ...
сите 22 | | | веќе видена

Германија ја намали прогнозата за економски раст за оваа година на 3% поради продолжувањето на ограничувањата за справување со коронавирусот, кој се очекува да ...
сите 18 | | | веќе видена

Ограничувањето на работата на компаниите што се занимаваат со организирање игри на среќа, со воведување уредба за задолжително растојание на локалите од ...
сите 9 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel