Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kocani
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pediatrics
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pediatrics in Kocani

D-r Ivanova Sterjana


 • Address : Dimitar Vlahov A-3/3
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

General Hospital-Kocani-Detsko OddelenieCategories:

pediatrics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lence i Javorka


 • Address : Milan Zecar 21
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mogi-medika


 • Address : Sremska 19
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Fri from 12:00 to 16:00

Categories:

pediatrics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Promedika


 • Address : Gligor Apostolov Goco 5 (Ivo Lola Ribar)
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7923 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Fri from 12:00 to 16:00

Categories:

pediatrics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sanimed


 • Address : Kej na Revolucijata 2/6
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 51 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
сите 97 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel