Panter Farm

6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

 • Address : Zhivko Chingo (Rade Konchar) 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

 • Telephone 2: +389 78 388898
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00
  Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:440 MKD

Шедир Флу 600, кесички.

Retail Price - VAT Included:600 MKD

Рефлувард, 20 кесички

Retail Price - VAT Included:500 MKD

Цистекс Шедир кесички

Retail Price - VAT Included:250 MKD

Крема од змија

Retail Price - VAT Included:250 MKD

Крема од полжав

Retail Price - VAT Included:250 MKD

Капилар крем балзам

Retail Price - VAT Included:1.000 MKD

Капилар таблети

Retail Price - VAT Included:2.500 MKD

КИНГ КОБРА за мажи (King cobra for ...

Retail Price - VAT Included:1.200 MKD

ГЛУКОКЕР (Gluco care), 120 капсули

Retail Price - VAT Included:4.320 MKD

ТИГ – 10 (TIG-10),90 таблети

Retail Price - VAT Included:150 MKD

Hemani Cream за сува кожа

Retail Price - VAT Included:4.860 MKD

ЕНДОНОРМ капсули

Retail Price - VAT Included:2.700 MKD

Поленов чај


See our products at

Suggested results for your search terms:

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Natusana Macedonia (Natusana Makedonija)


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 174
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Natusana works under the highest standards, distributing on the Macedonian market the products from Dr. Theiss, which beside the OTC drugs and the medicines of the parent brand Dr.Theiss Naturwaren

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/73025913c9305ffb0f196d5ff8418f70.jpg?t=true&w;=300&h;=300
ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

TGS Technical Gases (TGS tehnicki gasovi)


 • Address : Aco Shopov (Proleterska) 80
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

The main activity of TGS ‘’Tehnicki gasovi’’ is production and trading with technical and medical gases, while the other activities include transport, distribution and sales of medical and technical gases, design and technical solutions,...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1401890425_53.jpg?t=true&w;=300&h;=300

Medikus


 • Address : Hristo Batandzhiev (Socijalistichka zora) 104-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км

Нашата основна дејност е увоз и дистрибуција на диететски додатоци од палетата на ЕСИ спа Италија - компанија која е лидер во Италија и пошироко.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1390831600_7.jpg?t=true&w;=300&h;=300
ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Bi-mekBi-MEK, a centrе for medical equipment and exclusive agent for Cryo-Save.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1645022330_59.png?t=true&w;=300&h;=300
Map

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 128 | | | веќе видена

Според истражувањето спроведено од Upwork минатата година, бројот на хонорарци во САД минатата година достигна највисоко ниво на сите времиња, скокајќи од 60 ...
сите 17 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Функционалната структура, „Star“ и таканаречениот „7 Whys“, односно „7 зошто“ се трите модели, меѓусебно тесно поврзани, кои се ...
сите 5 | | | веќе видена

Компанијата Netflix додаде импресивни 9,33 милиони платени корисници во првиот квартал од 2024 година, значително надминувајќи ги очекувањата на аналитичарите ...
сите 18 | | | веќе видена

Добрата вест што ја носат статистичките податоци од Народната банка е дека во првите два месеци од оваа година паѓа просечната каматна стапка на новоодобрените ...
сите 20 | | | веќе видена

Иако звучи невозможно, постои работа која нуди 13-та и 14-та плата, на кои сигурно не би помислиле. Станува збор за работа во перална во Австрија, чии ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel