Пребарувањето е оптимизирано за Гостивар

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Палачинкари
 • Ресторани - брза храна
 • Ресторани - пицерии
 • Крофни
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Палачинкари

Лапачинка


 • Адреса: Живко Брајковски 15
 • Место: Гостивар

Дејности:

палачинкари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бисер Слад


 • Адреса: бул.В.С.Бато 8-а лок.8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км

Дејности:

палачинкари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боки Пинк


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 153 лок.8/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 23:00 • Саб од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ивана


 • Адреса: с.Добрејци 6
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јами


 • Адреса: бул.Македонско Косовска Бригада 16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маало


 • Адреса: Козара 68
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Метрак


 • Адреса: Никола Русински 7 лок.10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

М&М


 • Адреса: Маршал Тито 2
 • Место: Свети Николе

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ну хаус


 • Адреса: Љубљанска, Сити Мол 4 кат 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00

Дејности:

палачинкари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пица Марко


 • Адреса: ул.8, нас.Илинден 56-а
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Попај


 • Адреса: Кирил и Методиј 6
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Пет од 15:00 до 00:00 • Саб - Нед од 18:00 до 00:00

Дејности:

палачинкари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Санрајс


 • Адреса: Доситеј Обрадовиќ 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00 • Саб од 17:00 до 00:00

Дејности:

палачинкари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Санрајс


 • Адреса: Димитија Чуповски (Вељко Влаховиќ) 31
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

Дејности:

палачинкари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Флафи


 • Адреса: Живко Чинго (Раде Кончар) 2-А
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Флип


 • Адреса: Цар Самоил 12
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

палачинкари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Економските активности во ТИРЗ во 2021 година се највисоки досега од постоењето на Зоните, а со новиот концепт за привлекување на инвестиции воведен пред една ...
сите 49 | | | веќе видена

Малопродажните цени на бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98, се зголемуваат за 0,50 денари/литар, во однос на малопродажните цени утврдени со одлуката ...
сите 29 | | | веќе видена

Цената на електричната енергија на берзите долгорочно ќе се стабилизира од 80 до 120 евра за мегават час, но мислам дека цела 2022 година нема да ја поминеме ...
сите 42 | | | веќе видена

Најавата на Владата за легализирање на трговијата со криптовалути остави позитивен впечаток кај трговците со овие дигитални средства, кои сепак оставија ...
сите 28 | | | веќе видена

Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
сите 2 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи