Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Крофни
 • Палачинкари
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Крофни

Донат бар-Donut Bar


 • Адреса: Орце Николов 145
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Чет од 09:00 до 12:00

Дејности:

крофни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Донат фактори


 • Адреса: Беласица 2
 • Место: Скопје

Дејности:

крофни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Донат фактори


 • Адреса: Љубљанска, Сити Мол 4
 • Место: Скопје

Дејности:

крофни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Слаткограм


 • Адреса: Борка Талески 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Дејности:

крофни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Флафи


 • Адреса: Живко Чинго (Раде Кончар) 2-А
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Донутс


 • Адреса: Долно Коњаре
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7859 км

Дејности:

крофни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ивана


 • Адреса: с.Добрејци 6
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Крејзи крофни-Crazy Donut


 • Адреса: Младинска 16
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км

Дејности:

крофни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пантер Компани


 • Адреса: Димитар Влахов 20
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7966 км

Дејности:

крофни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

10-тина маркети за 20 дена добија клуч на врата поради непочитување на мерките за цените. Државниот пазарен инспекторат ги казни со над 100.000 евра. ...
сите 317 | | | веќе видена

Австриската државна железничка компанија ОеББ вчера ја претстави најновата генерација ноќни возови во Европа во време кога овој побавен, но многу помалку ...
сите 3 | | | веќе видена

Енергетската транзиција е реалност, владините политики креирани и предводени од СДСМ, даваат резултати. Ел дорадото на инвестиции во енергетските проекти од ...
сите 39 | | | веќе видена

Американската софтверска компанија „Epic Games“, која стои зад популарната игра Fortnite, ќе отпушти 16 отсто од своите вработени. Без работа останаа и некои ...
сите 2 | | | веќе видена

Германските компании се повнимателни кога вработуваат нови работници, покажува најновото истражување објавено на веб-страницата на Институтот за економски ...
сите 23 | | | веќе видена

Како да се дојде до стан во Загреб, пред се за домување, а не заради „складирање“ на вишокот готовина, кој ја губи вредноста во ова време на инфлација, е ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи