Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Струмица
 • Кочани
 • Кичево
 • Кавадарци
 • Велес
 • Битола
 • Свети Николе
 • Тетово
 • Гевгелија
 • Радовиш
 • Прилеп
 • Штип
 • Делчево
 • Богданци
 • Пробиштип
 • Кратово
 • Куманово
 • Виница
 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Овошје и зеленчук - продавници
 • Зеленчук - производство, преработка и трговија
 • Овошје - преработка, производство и трговија на големо
 • Зрнести производи
 • Здрава храна - продавници
 • Магацини
 • Зачини - Трговија
 • Минимаркети
 • Трговија На Големо И Мало
 • Земјоделски Аптеки
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Овошје и зеленчук - продавници


Зоидијак


 • Адреса: Стрчин 48-Б
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ивана-СВ


 • Адреса: Братство Единство, с.Селемли б.б.
 • Место: Богданци
 • Оддалеченст: ≈7987 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Исо фруит


 • Адреса: Козле 88 лок.10
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јабана


 • Адреса: Ѓорѓи Сугаре 2/12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:00 • Нед од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јаготка


 • Адреса: Благој Ѓорев 97/3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јонче


 • Адреса: Плоштад Илинден б.б.
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈7895 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00 • Саб од 06:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ју трговија


 • Адреса: Кванташки пазар
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Боше


 • Адреса: Сутјеска 63
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 20:30 • Нед од 08:30 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Дино


 • Адреса: Никола Вапцаров 6
 • Место: Кочани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Кецот


 • Адреса: Кирил и Методиј 1
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Климе


 • Адреса: Вера Јоциќ 55
 • Место: Крива Паланка

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Симпо


 • Адреса: Нико Фундали 13
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Чеде


 • Адреса: Крсте Мисирков б.б.
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Канас


 • Адреса: бул.Јане Сандански 7-2/20
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кванти


 • Адреса: Кванташки пазар
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Компанија Димови


 • Адреса: Илинденска 86
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Криго каес


 • Адреса: Куклиш 371
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7973 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лазаров Промет


 • Адреса: Широк дол 25
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ла Фрута


 • Адреса: Григор Прличев 27
 • Место: Кочани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лети


 • Адреса: Теодосие Паунов (29-ти Ноември) б.б.
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7923 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 10:00 до 20:00 • Нед од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Невозможно е да се предвиди иднината и сето она што таа може да го донесе. Секогаш се надеваме на најдоброто, но понекогаш животот нè става во непредвидливи ...
сите 15 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 78 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Производствениот погон на банкротираниот белгиски „Ван Хол“ лоциран во ТИРЗ Скопје 2 преминува во сопственост на холандската семејна ...
сите 5 | | | веќе видена

Адам Мосери е во компанијата Фејсбук од 2008 година. Почна како дизајнер на производи, а во 2018 година стана првиот човек на Инстаграм. Фејсбук го купи ...
сите 4 | | | веќе видена

Цените во Хрватска експлодираа, а еден Австриец на медиумите им ја приложил и потврдата од ресторанот во Лошињ, обидувајќи се со хумор да го прикрие бесот кога ...
| | веќе видена

Фабриката за чоколади, бомбони и фавли, „Европа“ од Скопје, има нова директорка. Промената е заведена во Централниот регистар пред неколку дена. Станува збор ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи