Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Овошје и зеленчук - продавници во Велес

Дворови


 • Адреса: Никола Оровчанец 2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јаготка


 • Адреса: Благој Ѓорев 97/3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мила


 • Адреса: 8-ма Велешка Бригада 4
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ново Пазарче


 • Адреса: Борис Трајковски (Ленинова) 2
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сара-дан


 • Адреса: Борис Трајковски (Ленинова) 10-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чикита Бананас


 • Адреса: Благој Ѓорев 7
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 22:00 • Саб од 09:30 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 32 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 64 | | | веќе видена

Не завршува хаосот во ЈСП, оособено испровоциран од долгот кон приватните превозници. Иако град Скопје уверуваше дека функционира градскиот превоз и проблемите ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи