Осло


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610697820_28.png?t=true&w=300&h=300


  Слика од локација

  Фото и видео галерија

  Вашаиот омилен ресторан ви нуди топол амбиент и вкусно зготвени јадења.

  Се стремиме нашите гости секогаш да добиваат врвна и професионална услуга и да бидат задоволни, за повторно да сакаат да се вратат кај нас.
  повеќе
  Слика од локација
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи