Радиус (100км)

Ортодонција-М

ПаркингКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: бул.Јане Сандански 78-2/7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9160 км
 • Локација: ТЦ Бисер, над Тинекс

 • Телефон 2: 071 212046
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00Препорачани резултати за вашето пребарување:

КлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Дилевски


 • Адреса: Киро Крстевски Платник 18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

Стоматолошката ординација „ДИЛЕВСКИ“ ги нуди следните услуги: * Детска и превентивна стоматологија * РТГ дијагностика и панорамско снимање на заби * Згрижување на кариозни лезии (максимално естетско-функционална реставрација) * Ендодонтски третман на заби по најсовремени методи- лекување на пулпини заболувања и периодонтити * Порцелански коронки и мостови * Порцелански ламинати (фасети) * Безметална керамика- CAD-CAM, Zirkonia, Zolid (monolithic zirconia), прес-керамика, компјутерски дизајнирани и изработени коронки * Протези (парцијални, тотални и визил протези) * Третман на пародонтопатија * Екстракција (вадење) на заби * Орално-хируршки интервенции * Ортодонтски третман- лекување на забно-вилични аномалии ( мобилни и фиксни ортодонтски апарати- метални, безметални, самолегирачки брикети, лингвална ортодонција) * Ласерско белеење на заби * Поставување на циркони

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Д-р Милошевиќ


 • Адреса: Владимир Комаров 18-а 1/6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9159 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 14:00

КлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Технодент


 • Адреса: Петар Манџуков 37-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9155 км

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДостапно за хендикепирани лицаРаботиме со плави картони

Д-р Нина


 • Адреса: бул.АСНОМ 70 К-9 лок.9 (АВНОЈ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9160 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:30

Стоматолошка ординација Д-р Нина Ви ги нуди следниве стоматолошки третмани: естетски корекции, чистење на забен камен и полирање...

Мапа

Публицис груп (Publicis Groupe) објави три главни иницијативи кои ги унапредуваат амбициите на компанијата да стане лидер на пазарот во маркетинг и дигитални ...
сите 10 | | | веќе видена

АД МЕПСО треба да и плати пенали на Европската банка за обнова и развој (ЕБРД) во износ од речиси 800.000 евра заради ненавремено отпочнување на проекти за кои ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи