Orion


  • Adresa: Bul.Koço Racin p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Telefon 2: 071 318548
  • Faksi: 02 3120402
  • Orari i punës: Ma - Sh nga 18:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:700 MKD

Swimming lesson for adults

Retail Price - VAT Included:500 MKD

Индивидуални часови по пливање


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Слично како при падот на пазарот на недвижности во САД во 2006-2008 година, кога се создаде огромната хипотекарна криза и кога се случи тешката финансиска ...
сите 30 | | | веќе видена

Интернационалната компанија “Мастеркард” ја објави својата посветеност да овозможи зголемување на ограничувањата за бесконтактно плаќање низ цела Европа. Овој ...
сите 7 | | | веќе видена

– Одложување на отплатата на обврските по кредитите до шест месеци, понудија банките и штедилниците за граѓаните поради кризата, а олеснувања за отплата ...
сите 161 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj