Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Organizata dhe misione të huaja
 • Ndihmë teknike (organizata të huaja)
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Organizata joqeveritare
 • Qendra kulturore
 • Organizata Për Të Drejtat E Njeriut
 • Fondacione
Повеќе филтриПомалку филтри

Organizata dhe misione të huaja по градови

Manastir Shkup Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Organizata dhe misione të huaja

Organizata Botërore e Shëndetësisë-Agjencia e OKB-së për Shëndetësi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra Rajonale e Mjedisit për Evropën Qendrore dhe Lindore


 • Adresa: Rugjer Boshkoviq p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Transparency Internacional Macedonia


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 58
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turqia-Tika-Zyra per Zhvillim dhe Bashkepunim


 • Adresa: Dimitar Berovski 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

UNHCR


 • Adresa: Urosh Xhudoviq 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unicef-Detski fond na obedineti naci


 • Adresa: Orce Nikollov 74
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Teleperformance, германска компанија и лидер во областа на обезбедување корисничка поддршка и дигитални услуги, продолжува со своето ширење низ Македонија, ...
сите 43 | | | веќе видена

Компанијата Netflix додаде импресивни 9,33 милиони платени корисници во првиот квартал од 2024 година, значително надминувајќи ги очекувањата на аналитичарите ...
сите 15 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 39 | | | веќе видена

Синдикалната организација на Водостопанство од Владата бара да им префрли пари за плати и трошоци за гориво, електрична енергија и резервни делови за да ги ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj