Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Organizata dhe misione të huaja
 • Ndihmë teknike (organizata të huaja)
 • Fondacione
 • Organizata joqeveritare
 • Organizata për të drejtat e njeriut
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Organizata dhe misione të huaja në Shkup

BIRN Makedonija


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 24-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim BERZH


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas, QT Soravija (Vasil Adzelarski) 3 kati 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delegacion i Unionit Evropian


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 52-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EBOR ASB


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas, QT Soravija (Vasil Adzelarski) 3 kati 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Fridrih Ebert


 • Adresa: Borka Talleski 42/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Konrad Adenauer/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GOETHE-Instituti Shkup


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 18-1/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IMG Misioni në Shkup-Grupi i Menaxhimit Ndërkombëtar


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 70-b, fahu p.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IOM -Organizata Ndërkombëtare për Migrim


 • Adresa: Osllo 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti Italian për Tregtinë e Jashtme-ICE


 • Adresa: Makedonia 33/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komiteti i Helsinkit - ndihme juridike falas


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 83
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komiteti i Helsinkut për të Drejtat e Njeriut


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 83
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korpusi paqësor/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MARRI - Qendra Rajonale e iniciativës rajonale për migrim, azil dhe refugjat Shkup


 • Adresa: bul.Goce Dellçev p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Misioni i Përhershëm i Bankës Botërore


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

OBSE


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Organizata Botërore e Shëndetësisë-Agjencia e OKB-së për Shëndetësi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra Rajonale e Mjedisit për Evropën Qendrore dhe Lindore/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Transparency Internacional Macedonia


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 58
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 120 | | | веќе видена

Народната банка изработи и воведе нова веб-услуга за автоматизирано преземање на податоците од Курсната листа, којашто веќе може да се користи напоредно со ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj