OBSE


  • Adresa: Bul.8 Shtatori 24 (Revolucioni i Tetorit)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Faksi: 02 3234234
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Во време на големата светска пандемија од Корона вирусот и сите предизвици кои ги носи борбата против Ковид 19, менаџментот и вработените во ЕУРО-ФАРМ ...
сите 158 | | | веќе видена

Над 600 компании клиенти на Халкбанк, со над 9.600 вработени и со кредитна изложеност во банката во висина од 140 милиони евра, ја прифатија понудата за ...
сите 41 | | | веќе видена

Со цел приближување на разликата меѓу емисиите на CO2 добиени при лабораториски тестови и при возење во реални услови, што во изминатите години значително се ...
сите 10 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj