Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ordinanca shëndetsore - private në Gjevgjeli

D-r Avramova Sofija


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Dagalev Mito


 • Adresa: Marshal Tito p.n. f.Miravci
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dejneka


 • Adresa: Lleonid Jankov 44
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Haxhi Nikollov


 • Adresa: Sllobodan Mitrov-Danko 35
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Hristina Prosheva


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Ivana Panajotu


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Sh nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Lupka Turturova


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Murdzev Viktor


 • Adresa: Zhelezniçka 2
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:00

Пауза Пон-Пет 13-16.30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Nikov


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Xhekov


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7556 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eli Medika


 • Adresa: Slobodan Mitrov-Danko p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Stefan


 • Adresa: Bul.Gjevgjeli 1-a
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во врска со тековните случувања поврзани со Еуростандард банка, а со цел правилно информирање на нашите клиенти и соработници, Еуролинк осигурување потврдува ...
сите 172 | | | веќе видена

Скопската компанија „ПИ Свислион ПИЛ“, која е подружница на српска кондиторска групација „Свислион Таково“, соопшти дека го зголемила својот удел во „Агроплод“ ...
сите 9 | | | веќе видена

Бројот на туристите во јуни оваа година изнесува 5.210. Реализирани се 14.179 ноќевањата, објави Државниот завод за статистика. Бројот на туристите во јуни ...
сите 40 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj