Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Ophthalmology hospital
 • Optometrists (opticians)
 • Hospitals
 • Clinics & state hospitals
Повеќе филтриПомалку филтри

Ophthalmology hospital по градови

Gostivar Skopje Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ophthalmology hospital

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingInternet accessWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedDisabled access

European Eye Hospital


 • Address : Sremski Front 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7845 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

The European Eye Hospital is a specialized ophthalmic institution with which we introduce a European procedure for diagnostics and operations with top technology and experienced team.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1478157487_46.png?t=true&w=300&h=300

Sistina Ophthalmology


 • Address : Bul.V.S.Bato 1-1/3
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Denica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sistina Oftalmologija


 • Address : Pavle Avramovski 54
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sistina Oftalmology


 • Address : Skupi 5-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Кроација Осигурување АД – Друштво за неживотно осигурување согласно своите стратешки вредности и ценејќи ја довербата на своите осигуреници цврсто застана зад ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel