Оне Хоспитал

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизираноОспособено за бебињаДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: В.С.Бато б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км

  • Телефон 2: 044 344414
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00Слика од локација

Фото и видео галерија

One Hospital, чија прва болница е лоцирана во западниот регион на Македонија, обезбедува врвни здравствени услуги, со својот докажан медицински кадар и опрема.

One Hospital е модерен и најнапреден технолошки центар кој пружа комплетни медицински услуги, дијагностика и третман.

One Hospital воведува нов концепт на медицинско лекување и дијагностика во Македонија, вклучувајќи општа хирургија, пластична и реконструктивна хирургија, стоматолгоија, ортопедија и трауматологија, интерна медицина, ендоскопија, педијатрија, општа медицина, ревматологија, одделение за интензивна нега, гинекологија, урологија, лабораторији за биохемија, стоматологија, неврологија, оториноларингологија и други медицински оддели
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи