Оне Хоспитал

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизираноОспособено за бебињаДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: В.С.Бато б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈10663 км

  • Телефон 2: 044 344414
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577094510_58.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

One Hospital е модерен и најнапреден технолошки центар кој пружа комплетни медицински услуги, дијагностика и третмани и е прва приватна болница е лоцирана во западниот регион на Македонија.

Воведуваме нов концепт на медицинско лекување и дијагностика во Македонија, вклучувајќи општа хирургија, пластична и реконструктивна хирургија, стоматолгоија, ортопедија и трауматологија, интерна медицина, ендоскопија, педијатрија, општа медицина, ревматологија, одделение за интензивна нега, гинекологија, урологија, лабораторији за биохемија, стоматологија, неврологија, оториноларингологија и други медицински оддели.

Oпремени сме со најнова апаратура, потребна за дијагностицирање на сите видови заболувања (МР/КТ/ПЕТ), најефикасните уреди и технологија на нашето време, кои се користат во областа на рентген дијагностика и онкологијата за рано откривање и пратење на тумори, за утврдување на степенот на ширење на туморот, за планирање на радиотерапија, за проценка на реакција од одреден третман.

Ние сме единствен приватен дијагностички центар со комплетно опремена радиодијагностика, во која што е вклучен и апаратот ПЕТ/КТ. Нашиот дијагностички центар е комплетно опремен (ДЕХА, биохемиска лабораторија, мамографија, дигитална рентгенграфија, КТ, ултразвук) и исто така вклучува МР 1,5Т со што се овозможува целосна дијагностика.

Удобноста, услугата и хигиената за нашите пациентот е наш врвен приоритет и се трудиме секојдевно да ги одржиме стандарите на највосоко ниво.

За нашите пациенти постои врвно едуциран персонал кој е подготвен да обезбеди најдобар третман.

One Hospital е болница сетрифицирана со сертификатот за квалитет ISO 9001. ISO 9001 е меѓународен стандард за системите за управување со квалитет издаден од ISO организацијата.
повеќе
Слика од локацијаСлика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи