Олимпиа Моторс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала 125 (Качанички пат)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7846 км
  • Локација: после бензинската

  • Телефон 2: 071 383336
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:30
    Саб од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1481107783_08.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Олимпиа моторс е овластен дистрибутер и сервисер на возилата од марките Opel и Chevrolet - лидер на македонскиот автомобилски пазар.

Производи и услуги:
• Продажба на нови возила од програмата на Opel
• Замена на возила старо за ново и старо за старо
• Откуп на половни возила
• Финансирање преку финансиски и оперативен лизинг
• Изнајмување на возила на подолг временски период
• Продажба на оригинални резервни делови
• Продажба на дополнителна опрема (accessories)
• Сервисирање на сите типови на возила
• Лимаро-фарбарски услуги за сите типови на возила

Ние сме:
- Динамични и одговараме на промените следејќи ги тенденциите и трендовите во сферата на нашето работење
- Разновидни и нудиме современи решенија кои ветуваат поврзување на брендовите со потрошувачите и нивните желби, потреби и мотивација за слобода, удобност и уживање

Нудиме:
- Партнерство и креативност и на тој начин на нашите купувачи им обезбедуваме производи со смели разиграни, современи и инспирирачки дизајни
- Квалитет на продажните и постпродажните услуги преку континуирано следење на вредностите и стандардите за квалитет поставени од GM

Ние сме општествено одговорна компанија која:
- Ja сака планетата Земја и непрекинато работи на заштита на човековата средина исполнувајќи ги сите стандарди на “зелениот” активизам
- Инвестира во културата преку подршка на дел од проектите во оваа област
- Сака да направи разлика во третманот кон луѓето обезбедувајќи донации за “најчувствителните” - децата без родители.

Олимпиа моторс е развојно-ориентирана компанија која што е плод на долгогодишното искуство на Старт Охрид доо како основач и репрезент на Авто бизнисот во Македонија.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи