Obrazoven Centar Edukacija 5


  • Address : bul.Partizanski Odredi 19 лок.5
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км

  • Telephone 2: +389 75 306686
  • Working Hours: Mon - Sun from 19:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

На денешната седница е донесена Одлука за намалување на увозните давачки – царинските стапки на одделни производи (компоненти) потребни за производство на ...
сите 29 | | | веќе видена

Во пресрет на новогодишните и божиќните празници, НЛБ Банка подготви промотивна кампања за потрошувачките кредити. Овој декември клиентите ќе можат да ги ...
сите 29 | | | веќе видена

„Инфинум“ една од најголемите хрватски компании, со интернационално искуство за развој на дигитални производи, која работи на глобалниот пазар ја презема ...
сите 61 | | | веќе видена

Во многу земји прво се појавиле крито-менувачниците, а потоа тие се регулирале со закон, а постојат и разни искуства за самото вовдеување на крипто средствата, ...
сите 31 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel