Nula otpad

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 37/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км
  • Lokacioni: Кај средно училиште Корчагин


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606902905_42.jpg?t=true&w=300&h=300


Përvojat nga tregu ndërkombëtar, të cilat janë pjesë përbërëse e aktivitetit dhe mbrojtjes së mjedisit jetësor përmes cilësisë së shërbimeve të menaxhimit me mbeturinat dhe ngritjes së vetëdijes publike, janë vetëm një pjesë e vlerave të përfshira në përcaktimet strategjike të kompanisë.

Në përputhje me misionin e tyre, Nula Otpad, është një kompani për menaxhimin e mbeturinave që komunitetit të gjerë i jep një siguri më të madhe ekologjike, duke ndërtuar partneritet dhe besim me të gjitha segmentet e shoqërisë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj