Nula otpad

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 37/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км
  • Lokacioni: Кај средно училиште Корчагин


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606902905_42.jpg?t=true&w=300&h=300


Pesë parimet themelore të funksionimit të NULA OTPAD:
• Vendosje e një sistemi për menaxhim me OBA dhe OEEO, që do të krijojë përfitim më të madh mjedisor me burime dhe përpjekje minimale ekonomike.
• Llogaritja e kompensimit ndaj ndotësve pa mundësi për pagesë të dividendës për themeluesit
• Punë transparente me revizion të vazhdueshëm
• Trajtim i barabartë për të gjithë klientët
• Ndërtimi i partneriteteve me ministritë e qeverisë dhe pushtetin lokal për përmbushjen e Objektivave Kombëtare për trajtimin e baterive dhe akumulatorëve të përdorur dhe pajisjet e mbeturinave elektronike dhe elektrike.

Fusha e zbatimit të biznesit të Nula Otpad SHPK Shkup është marrja e detyrimeve në emër dhe për llogari të "prodhueseve" për të menaxhuar sistemin për mbledhjen, përpunimin dhe riciklimin e baterive të përdorura dhe akumulatorëve (OBA) dhe mbeturinat nga pajisjet elektrike dhe elektronike (OEEO) nga përdoruesi përfundimtar dhe nga ndërmjetësuesit/tregtarët, pavarësisht nga përbërja kimike, origjina apo nga data kur është hedhur për herë të parë në treg në Republikën e Maqedonisë, nëpërmjet partnerëve të saj në mënyrën më efikase dhe më të lirë.

Në sistemin Nula Otpad janë përfshirë mbi 100 kompani, numri është vazhdimisht në rritje me përfshirjen e kompanive me përgjegjësi shoqërore.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj