Nula otpad

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 37/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км
  • Lokacioni: Кај средно училиште Корчагин


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606902905_42.jpg?t=true&w=300&h=300


Fusha e zbatimit të biznesit të Nula Otpad SHPK Shkup është marrja e detyrimeve në emër dhe për llogari të "prodhueseve" për të menaxhuar sistemin për mbledhjen, përpunimin dhe riciklimin e baterive të përdorura dhe akumulatorëve (OBA) dhe mbeturinat nga pajisjet elektrike dhe elektronike (OEEO) nga përdoruesi përfundimtar dhe nga ndërmjetësuesit/tregtarët, pavarësisht nga përbërja kimike, origjina apo nga data kur është hedhur për herë të parë në treg në Republikën e Maqedonisë, nëpërmjet partnerëve të saj në mënyrën më efikase dhe më të lirë.

Në sistemin Nula Otpad janë përfshirë mbi 100 kompani, numri është vazhdimisht në rritje me përfshirjen e kompanive me përgjegjësi shoqërore.

Përgjegjësi sociale
Me zhvillimin e programit të vet të sjelljes shoqërore të përgjegjshme, Kompania merr pjesë aktive në zhvillimin e komunitetit në të cilin jeton dhe vepron. Detyra dhe detyrimi ynë është që nëpërmjet zbatimit të sjelljes shoqërore të përgjegjshme, ndikojmë në përmirësimin e cilësisë së jetesës dhe mbrojtje të mjedisit jetësor.

Zhvillimi i një rrjeti për mbledhjen dhe marrjen e rrjedhave specifike të mbetjeve
Me qëllim të disponueshmërisë së shërbimeve në të gjitha nivelet dhe në të gjitha qytetet, i kushtojmë vëmendje të veçantë zhvillimit të rrjetit të mbledhjes dhe qendrave të grumbullimit, me një tendencë të vazhdueshme për zgjerimin dhe përmirësimin e rrjetit të grumbullimit dhe transportit.

Kujdesi për ambientin jetësor
Përmes kuptimit dhe zgjidhjes së nevojave të komunitetit në lidhje me mbrojtjen e mjedisit jetësor dhe kafshëve, shëndetin e kafshëve, bimëve dhe njeriut, ne ndërtojmë besimin e ndërsjellë dhe ndjenjën e disponueshmërisë së zgjidhjeve.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj