Nova perspektiva


  • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 91-b-1/3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10688 км

  • Telephone 2: +389 2 3233731
  • Fax: +389 2 3233730
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Мерките и политиките во делот на енергетиката што ги презеде Владата и институциите што ги предводи СДСМ даваат реални и видливи резултати. По успешното ...
сите 96 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Двете најголеми европски централни банки нагло ги зголемија каматните стапки во четвртокот, одлучувајќи за поголеми зголемувања од ...
сите 70 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Повеќе електрични возила ќе се појавуваат во филмови и ТВ емисии на Нетфликс, бидејќи стриминг гигантот објави партнерство со Џенерал ...
| | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel