Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Нотари во Скопје


Зафироски Симон


 • Адреса: 11-ти Октомври 19/2-1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зибери Махир


 • Адреса: Бутелска 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10682 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зибери Шабани Сихана


 • Адреса: Џон Кенеди 9-а лок.4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зојчевска Вучидолова Невенка


 • Адреса: Даме Груев 3-5/4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Иванов Драган


 • Адреса: Њу Делхиска 6/1-а-2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Идризи Нерџиван


 • Адреса: Даме Груев 7-7/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Иљхам Ислами


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков 57/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јасмина Радончиќ


 • Адреса: Орце Николов 20/6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јолакоска Ана


 • Адреса: бул.Јане Сандански 116-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10687 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јонузовски Ирфан


 • Адреса: 2-ра Македонска Бригада 58/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 17:00

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Клисароска Канчевска Фросина


 • Адреса: бул.ВМРО (Маркс и Енгелс) 1-5/4
 • Место: Скопје

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Клисароски Сашо


 • Адреса: ВМРО (Маркс и Енгелс) 1-5/4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Козаровски Лазар


 • Адреса: 11-ти Октомври 29/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Костовска Кристина


 • Адреса: Максим Горки 1-1/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лазаревска Стела


 • Адреса: бул.К.Ј.Питу 19 лок.50, приземје
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лимани Дрита


 • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мајљинда Ајдари


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков 9-1/8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Манолева Емилија


 • Адреса: бул.Кочо Рацин 72/3-13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мехмети Ермира


 • Адреса: Црвени Брегови 30-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10682 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Митков Петар


 • Адреса: бул.Јане Сандански 9 лок.21
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Б руто плата на административните службеници во септември 2023 година се движела од 32.892 денари за помошно-стручен административен службеник од четврто ниво ...
сите 20 | | | веќе видена

Кризите во изминатите неколку години, како пандемијата, енергетската криза и геополитичките тензии претставуваа вистински тест за централните банки. Овие кризи ...
сите 46 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Во Антверпен на 17-тото издание на конгресот на Eurochambres од 12-14 јуни, беше присутна делегација на Сојуз на стопански комори на ...
сите 19 | | | веќе видена

Хрватска стана една од најпопуларните дестинации за работниците од Србија, бидејќи стана нормално, човек од Србија да работи една сезона во Хрватска, што до ...
сите 13 | | | веќе видена

На европските берзи утринава пораснаа цените на акциите, што најмногу се должи на корекцијата по минатонеделниот остар пад. Индексот STOXX 600 на водечките ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи