Клисароски Сашо


  • Адреса: ВМРО 1-5/1 (Маркс и Енгелс)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Спроти главна пошта во Центар
Дејности:

нотари


  • Факс: 02 3222355
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Препорачани резултати за вашето пребарување:

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Фатмир Ајрули


  • Адреса: Ферид Бајрам 48, згр.1 влез 1/кат приземје
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Заверка на преводи; Заверка на потписи (легализација); Заверка на преписи;...

Дејности:

нотари

Претседателите на Коморите од земјите од регионот на Западен Балкан, кои се истовремено и членови на Управниот одбор на Коморскиот инвестициски форум – КИФ, на ...
сите 6 | | | веќе видена

Реформи во насока на намалување на невработеноста кај младите, подобро поврзување на домашните компании во меѓународните синџири на вредности и намалување на ...
сите 46 | | | веќе видена

Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР) соопшти дека ќе го поддржи учеството на меѓународни натпревари и олимпијади на ученици од тимовите на Друштвото ...
сите 6 | | | веќе видена

Од почетокот на мандатот на Владата предводена од СДСМ до денеска, во различни фази на реализација се 18 нови инвестициски проекти на странски компании со кои ...
сите 31 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи