Њу Твентис (New20s)


  • Адреса: Црниче 5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1658908405_9.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ЦЕНТАР ЗА ANTIAGING И РЕГЕНЕРАТИВНА МЕДИЦИНА
*Одделение против стареење
*Регенеративна единица
*Одделение за дерматологија
*Естетска козметологија
* Ендокринологија
*Интерна МЕДИЦИНА
*Кардиологија
*Програми за исхрана
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи