Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Невладини организации
 • Здруженија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Невладини организации во Струмица

Животна искра-99 Хуманитарно друштво


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ 3
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МЦ АИР


 • Адреса: Климент Охридски б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7544 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Планетум еколошко друштво Струмица


 • Адреса: 22-ри Декември б.б.
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Транзен


 • Адреса: бул.Маршал Тито 14/3-2
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен Крст на Република Северна Македонија-Струмица


 • Адреса: Коста Бозов 1
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 41 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Народната банка на Кина (ПБОЦ) објави прашања и одговори на својата веб -страница во која се вели дека кинеските граѓани кои ...
сите 43 | | | веќе видена

Бизнисот на Адора инженеринг, на Чифлиганец, се проширува и во топлинската енергија. За околу 9.3 милиони евра, Чифлиганец, ја купува „Топлификација“која е во ...
сите 30 | | | веќе видена

Градот и мразот се најизразени ризици во земјоделското осигурување. Во првите шест месеци годинава над 70 отсто од вредноста на сите исплатени штети во ...
сите 47 | | | веќе видена

Вкупните депозити, во август, на годишна основа, се повисоки за 9,9 проценти, при раст кај двата сектора – корпоративен и домаќинства, којшто е поистакнат кај ...
сите 21 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи