Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Штип
 • Прилеп
 • Охрид
 • Тетово
 • Куманово
 • Велес
 • Пробиштип
 • Гостивар
 • Гевгелија
 • Струмица
 • Делчево
 • Кочани
 • Кратово
 • Кавадарци
 • Кичево
 • Крива Паланка
 • Свети Николе
 • Неготино
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Невладини организации
 • Здруженија
 • Црвен крст - организации
 • Жени - организации
 • Еколошки друштва
 • Лица Со Попречености - Организации
 • Фондации
 • Едукативни Центри
 • Сос (С.О.С.) - Телефони
 • Организации За Човекови Права
 • Обуки
 • Информативни Центри
 • Животна Средина - Планирање, Советници И Заштита
 • Странски Мисии И Организации
 • Рехабилитација - Центри
 • Здравствени Друштва И Здруженија
 • Културни Асоцијации
 • Советувалишта За Зависници Од Дрога
 • Комори
 • Туристички Информативни Центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Хуманитарни организации


Лоја


 • Адреса: Илинденска 18-а
 • Место: Тетово

Мултикултура


 • Адреса: Дервиш Цара 5/2-2
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7820 км

Среќен живот


 • Адреса: Илирија 168/14
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7821 км

Центар за едукација и развој-ЦЕД


 • Адреса: с.Теарце 12/24
 • Место: Тетово
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 15:00

ЦБЦ Љоја


 • Адреса: Илинденска 18-а
 • Место: Тетово

Агапе


 • Адреса: Франклин Рузвелт 16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

Агрикола


 • Адреса: Митко Зафиров 30
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

Агропаланчанка


 • Адреса: Св.Климент Охридски б.б.
 • Место: Крива Паланка

Агро-Винка


 • Адреса: Ванчо Прке 1/10
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7931 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

Пауза: Пон-Пет 15-16ч

Алда Скопје


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 43Б/1-5
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Алка-Центар за одржлив развој


 • Адреса: Миле Поп Јорданов 42-А 3/9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км

Ангелчиња-ХОА


 • Адреса: Ѓорче Петров Д-1/72
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км

Арт студио


 • Адреса: Филип Втори Македонски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Пет од 16:00 до 20:00

Подобрена е меѓусебната соработка и правиме конкретни чекори за уште поголеми економски придобивки за двете земји. Ваква е оценката на заменик-претседателот на ...
сите 50 | | | веќе видена

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој, го продолжи рокот за аплицирање за поврат на средствата за камати за реализирани ...
сите 29 | | | веќе видена

Сите ние како носители на политики во Централна и Источна Европа треба да се фокусираме на елиминирање на структурните пречки за зголемување на потенцијалниот ...
сите 46 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи