Неуромедика-Куманово

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Тане Георгиевски 52
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7435 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1483960847_43.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Неуромедика е првата приватна поликлиника во Р.Македонија која успешно работи веќе 24 години. Таа им овозможува примарна и секундарна здравствена заштита на своите пациенти. Низ постојаното вложување придонесува за континуирано подобрување на квалитетот на услугите. Посебен акцент на работата на Неуромедика е ставен на комплетната 24 часовна медицинска услуга со вклучена домашна посета од страна на нашите медицински екипи.

Услуги и служби:
• Медицина на труд
• Периодични систематски прегледи за фирми
• Консултативни служби и услуги
• Ревматологија, Неурологија, ЕЕГ, ЕМГ, Кардиологија, Ортопедија, Гинекологија.

Нашата активност на полето на Поликлиничко-дијагностичката дејност е лоцирана на две локации во Скопје (Центар и Влае), Поликлиничко – дијагностички центар во Битола, Поликлиничко – дијагностички центар во Тетово, Поликлиничко – дијагностички центар во Куманово, Поликлинички центар во Штип и Дијагностички центар во Кукуш-Грција со ординации од општа пракса и специјалисти од сите области.

Неуромедика има повеќе од 100 вработени лица со високо стручна подготовка: лекари специјалисти и супспецијалисти од различни области, лекари општа пракса, медицински сестри, менаџерски тим и дополнителна администрација.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи