Neokom

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: bul.K.J.Pitu 15
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км
  • Lokacioni: после Нова железничка

  • Telefon 2: 02 5511231
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610955569_96.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Portfolio e shërbimeve të cilat ofron Neokom përfshinë nga shitja e hardverëve dhe softverëve kompjuterik, deri tek sistemet më komplekse për komunikim dhe zgjidhje nga tipi “çelës në dorë” të dedikuara për konsumim të gjerë, gjithashtu edhe për qëllime specifike.

Për tu mbyllur i gjithë eko sistemi, Neokom posedon inxhinierë kompetent të lartë të cilët i mirëmbajnë pajisjet shfrytëzuese.

Integrim Sistematik

Përgatitjen e zgjidhjeve komplekse, mbindërtim të sistemeve ekzistuese, asamblim, zgjidhje infrastrukturale, siguri…

Mbështetje dhe Servis

Mirëmbajtje dhe mbështetje të IKT sistemeve. Qendër Servisimi i Autorizuar për HP, Samsung, Lenovo…

Softver

Përpunimin e e zgjidhjeve softverike të integruara, web aplikacione, faqe interneti dhe aplikacione, biling…
Telekomunikacion dhe Internet

Shërbime telekomunikacioni dhe internet. WiMAX internet shërbime, linqe ndërkombëtare, interkonekcione…

Shitorja:
Orari i punës:
E henë – e premte nga ora 09 – 20
E shtunë nga ora 09 – 15 : 30
tel: +389 (0)2 55 11 232
më shumë
Retail Price - VAT Included:25.970 MKD

HP 250 G8 Notebook PC

Retail Price - VAT Included:9.699 MKD

HP P22h G4 21.5-inch Monitor

Retail Price - VAT Included:45.500 MKD

HP ProDesk 400 G7 Small Form Factor ...

Retail Price - VAT Included:20.299 MKD

HP Elite Display E273m 27-inch Moni ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj