Neokom

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore


  • Telefon 2: 02 5511231
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610955569_96.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Portfolio e shërbimeve të cilat ofron Neokom përfshinë nga shitja e hardverëve dhe softverëve kompjuterik, deri tek sistemet më komplekse për komunikim dhe zgjidhje nga tipi “çelës në dorë” të dedikuara për konsumim të gjerë, gjithashtu edhe për qëllime specifike.

Për tu mbyllur i gjithë eko sistemi, Neokom posedon inxhinierë kompetent të lartë të cilët i mirëmbajnë pajisjet shfrytëzuese.

Integrim Sistematik

Përgatitjen e zgjidhjeve komplekse, mbindërtim të sistemeve ekzistuese, asamblim, zgjidhje infrastrukturale, siguri…

Mbështetje dhe Servis

Mirëmbajtje dhe mbështetje të IKT sistemeve. Qendër Servisimi i Autorizuar për HP, Samsung, Lenovo…

Softver

Përpunimin e e zgjidhjeve softverike të integruara, web aplikacione, faqe interneti dhe aplikacione, biling…
Telekomunikacion dhe Internet

Shërbime telekomunikacioni dhe internet. WiMAX internet shërbime, linqe ndërkombëtare, interkonekcione…

Shitorja:
Orari i punës:
E henë – e premte nga ora 09 – 20
E shtunë nga ora 09 – 15 : 30
tel: +389 (0)2 55 11 232
më shumë
Retail Price - VAT Included:75.990 MKD

HP Spectre x360 / 13" (2ZG88EA#ABB)

Retail Price - VAT Included:38.990 MKD

HP PAVILION Gaming 15-cx0001na (4AN ...

Retail Price - VAT Included:41.990 MKD

HP PAVILION x360 (4AS57EA)

Retail Price - VAT Included:10.990 MKD

HP LaserJet Pro M402dne

Retail Price - VAT Included:20.590 MKD

Kyocera FS-1040

Retail Price - VAT Included:33.669 MKD

HP ProBook 450 G5 Notebook PC (2RS0 ...

Retail Price - VAT Included:18.999 MKD

HP ProBook 450 G5 Notebook PC (2RS0 ...

Retail Price - VAT Included:1.800 MKD

KINSTON A400 120 GBSSD

Retail Price - VAT Included:4.999 MKD

Samsung M3 Portable 2.5" 2TB USB 3. ...

Retail Price - VAT Included:9.990 MKD

Kyocera LaserJet Printer FS-1125MFP

Retail Price - VAT Included:2.990 MKD

Kyocera FS-1040

Retail Price - VAT Included:2.990 MKD

Kyocera FS-1040

Retail Price - VAT Included:26.490 MKD

Epson L1300 A3 CISS

Retail Price - VAT Included:21.860 MKD

Epson L810 CISS

Retail Price - VAT Included:14.790 MKD

Epson L565 All-in-One Ink Tank Prin ...

Retail Price - VAT Included:7.890 MKD

Epson L310 Ink Tank Printer


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj