Неодент

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Прохор Пчински 25/1
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7481 км
  • Локација: Стара Чаршија

  • Телефон 2: 070 237404
  • Факс: 047 202979
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 18:30
    Саб од 09:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1617715128_2.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ординацијата Неодент во своето повеќегодишно работење ја наметнува својата компетентност и стручност во работењето, издигнувајќи ја истовремено на највисоко ниво грижата за пациентите и нивното орално здравје. Следејќи ги најсовремените трендови во стоматологијата приоритет на ординацијата е задоволување на потребите и желбите на пациентите. Ординацијата, во простор од 120 м2 располага со три стоматолошки стола, современа опрема, запазувајќи беспрекорни технички и хигиенски стандарди.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи