National Gallery od Republic of North Macedonija - Mala stanica

Wi-Fi Zone

  • Address : Jordan Mijalkov (Zheleznichka) 18
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км

  • Fax: +389 2 3109566
  • Working Hours: Tue - Sun from 10:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

Arterama


  • Address : bul.ASNOM (AVNOJ) 14/118
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

Categories:

art galleries

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1614767875_47.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Граѓаните продолжуваат со зголемена употреба на дигиталните канали за вршење на плаќањата, а особено на употребата на платежните картички и мобилните апликации ...
сите 14 | | | веќе видена

Туристички агенции добивале државна помош од буџетот за справување со економските последици од пандемијата без изготвени решенија од Генералниот секретаријат ...
сите 16 | | | веќе видена

Фабриката на „Гересхајмер“, која соработува со фармацевтски гиганти како Фајзер, отвора нова фабрика во ТИРЗ Скопје 2 во која ќе вложи над 126 милиони евра, ...
сите 42 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Врвните светски централни банкари предупредија дека ерата на ниски каматни стапки и умерена инфлација заврши по „масивниот ...
сите 34 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel