National Gallery od Republic of North Macedonija - Mala stanica

Wi-Fi Zone

  • Address : Jordan Mijalkov (Zheleznichka) 18
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км

  • Fax: +389 2 3109566
  • Working Hours: Tue - Sun from 10:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

Map

Трошоците на живот во јули во однос на јуни годинава во државава се зголемени за 1,9 проценти, а цените на мало за 2,5 проценти. Споредено со јули лани, ...
сите 141 | | | веќе видена

Фиксниот курс на денарот дава стабилност на граѓаните, фирмите и компаниите во отплатата на нивните кредити врзани за еврото, а исто така влијае да се избегнат ...
сите 53 | | | веќе видена

Јавното претпријатие „Национални Шуми“ побарало Владата да ја зголеми цената на огревното дрво за 20%, бидејќи, како што тврди заменик директорот Берат Дехари, ...
сите 12 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel