Наиша


  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 72-б лок.4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км
  • Локација: зад Млечен ресторан

  • Телефон 2: 071 244245
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

ЕВН Хоме како Универзален снабдувач на електрична енергија, на денешниот тендер за набавка на електрична енергија за задоволување на потребите на корисниците ...
сите 140 | | | веќе видена

“Со ребалансот на Буџетот за 2022 година се обезбедуваат средства за подобрување на стандардот и условите за живот на граѓаните во услови на најголема глобална ...
сите 74 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи