Наиша


  • Адреса: М.Т.Гологанов 72-б лок.4 (Иво Лола Рибар)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: зад Млечен ресторан

  • Телефон 2: 071 244245
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски очекува повторно зголемување на цената на електричната енергија за домаќинствата, поради како што вели слабото ...
сите 43 | | | веќе видена

Лавина реакции предизвикаа предложените измени на законот за земјоделско земјиште. Бројните недоречености и нелогичности во него според дел од експертите ...
сите 18 | | | веќе видена

Фондот за иновации и технолошки развој и ПроКредит Банка потпишаа Меморандум за меѓусебна соработка со која микро, малите и средните претпријатија ќе добијат ...
сите 18 | | | веќе видена

Наташа и Валентино Тренeски од Кичево, својата среќа ја најдоа на продажното место Детел ин ка, каде на инстант лоз „ Доме , сладок доме “, добија стан во ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи