Наиша


  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 72-б лок.4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км
  • Локација: зад Млечен ресторан

  • Телефон 2: 071 244245
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Мали се надежите дека овозможената субвенционирана, фиксна цена од 80 евра за мегават час ќе ги намали цените на голем дел од прехрамбените производи. ...
сите 143 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути ТАВ Македонија, заедно со домашниот тур-оператор за дојдовен туризам Balkan Prime Tours , во изминатите три дена беа домаќини на ...
сите 20 | | | веќе видена

Феро инвест е единствена компанија на македонскиот пазар која нуди комплетни решенија за изградба на фотоволтаични електрични централи: од почетна идеја, преку ...
сите 14 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи