Наиша


  • Адреса: М.Т.Гологанов 72-б лок.4 (Иво Лола Рибар)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10439 км
  • Локација: зад Млечен ресторан

  • Телефон 2: 071 244245
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

НЛБ Банка повторно ја прошири својата понуда на осигурителни продукти и во соработка со Сава осигурување воведе приватно здравствено осигурување, со што ја ...
сите 20 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски очекува повторно зголемување на цената на електричната енергија за домаќинствата, поради како што вели слабото ...
сите 44 | | | веќе видена

Лавина реакции предизвикаа предложените измени на законот за земјоделско земјиште. Бројните недоречености и нелогичности во него според дел од експертите ...
сите 18 | | | веќе видена

Владата заслужува признание за политиките што ги презеде и за начинот на кој се справуваше со предизвиците од пандемијата со ковид-19, беше заклучено на ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи