МТ Инженеринг


  • Адреса: Мечкин Камен 15-1/10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7419 км
  • Локација: Тафталиџе 2

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1667822100_3.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

МТ ИНЖЕНЕРИНГ има за цел вршење на услуги и задоволување на потребите на клиентите ширум Македонија. Во опсег на нашата работа извршуваме:

- Проектирање на ел. инсталации
- Изградба, поправка и одржување на електрични инсталации во станбени згради, комерцијални и индустриски објекти
- Ел. табли
- Диференцијални заштити, струјни линии, прекинувачи, контакти, внатрешно осветлување со фотоќелии, тајмери, сензори и сл.
- Изградба, поправка и одржување на домофони, видеодомофонски уреди (системи) и контрола на пристап (контролирано отворање на ОРЛ. врата) во станбени згради, комерцијални и индустриски објекти
- Кабли за безбедносни системи, противпожарни системи, телефонски инсталации, кабловска телевизија и Интернет
- Изградба на громобрани и заземјување
- Електроуслуги - Користиме современи материјали за изградба на ел. инсталации опремени со соодветните документи за квалитет и потекло. Даваме гаранција за извршените ел. услуги и строго ги почитуваме законските барања при изградба на ел. инсталации, со што гарантираме безбедност при работа.

Доколку сакате високо квалитетна и професионална услуга МТ ИНЖЕНЕРИНГ ќе ги исполни во целост вашите очекувања.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи