Електроват


  • Адреса: ул.1754 бр.11
  • Место: Скопје


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1688651671_82.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Електроват е фирма со седиште во Скопје, Македонија. Иако е нова компанија на пазарот бележи постојан подем благодареније на стручнот кадар.

За нашите клиенти ние нудиме:
- Електрична инталација
- Високонапонска и нисконапонска инсталација
- Изведба на разводни ормари
- Инсталација на внатрешно и надворешно осветлување
- Систем за заземјување
- Компјутерски мрежи
- Одржување
- Панично осветлување
- Монтажа на. Пнк регали

За повеќе информации контактирајте не на телефоните 075 891392 и 078 355194.

повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи