Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Money transfer
 • Banks
 • Bureaux de change (foreign currency exchange )
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Money transfer in Veles

Central Cooperative Bank - Veles (Centralna Kooperativna Banka)


 • Address : 8-mi Septemvri 124 (Marsal Tito)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapital Transfer Ria


 • Address : Blagoj Gorev 87/7
 • Place: Veles

Categories:

money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Planet mobil


 • Address : Blagoj Gorev 11
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Post of North Macedonia-Veles 1400


 • Address : Blagoj Gorev 1
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

San-koo


 • Address : Blagoj Gorev b.b. lok.118
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

San-koo 2


 • Address : 8-mi Septemvri 82 (Marsal Tito)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TTK Bank-Ekspozitura Veles


 • Address : 8-mi Septemvri 42 (Marsal Tito)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 13:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni Bank (Uni Banka)


 • Address : Straso Pindzur 3
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Следната недела ќе биде објавен јавниот повик за финансиска поддршка од 1 милион евра за компаниите да можат да реализираат настани од јавен интерес со домашни ...
сите 217 | | | веќе видена

Производителите на пченица, житни и индустриски култури и сончогледот, доколку употребиле сертифициран семенски материјал ги исполнуваат условите за субвенции ...
сите 12 | | | веќе видена

Ако петтиот пакет мерки не се донесе до крајот на неделава, тројно повеќе текстилни работници ќе бидат пуштени на принуден одмор, предупредува Синдикатот за ...
сите 59 | | | веќе видена

Прометот во индустријата во февруари 2021 година, во однос на февруари лани бележи намалување од еден отсто, во однос на претходниот месец има раст од 3,8 ...
сите 35 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Аналитичарите на Голдман Сакс велат дека бакарот е “новата нафта” и предвидуваат пораст на цената на црвениот метал до 11.000 ...
сите 7 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel