Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Money transfer
 • Banks
 • Bureaux de change (foreign currency exchange )
 • Post offices
 • Online banking
 • Credit Card Companies
 • Financial Companies & Institutions
 • Travel Agents
 • Insurance Companies
 • Restaurants A - Z
 • Stock & Bond Brokers (Investment Securities)
 • Photo Studios (Photography Services)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Money transfer in Skopje


Aksel


 • Address : Indira Gandi 108 (Suto Orizari)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat - Sun from 09:00 to 16:00

Categories:

money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bafa-kom


 • Address : Bitpazarska 96
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 17:00

Categories:

money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big gan


 • Address : Dzon Kenedi 5 lok.18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biser-export ( Biser-eksport)


 • Address : Finska b.b. lok.6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 17:30 • Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonden


 • Address : Bul.Partizanski Odredi 39/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diki


 • Address : Petre Georgiev 12
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doma dom


 • Address : M.T.Gologanov 72-b lok.18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Procent


 • Address : M.T.Gologanov 49
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro riki


 • Address : Madzari b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Global ex (Global eks)


 • Address : Vasil Glavinov 3-1/1 lok.9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Globaleks


 • Address : Kej 13-ti Noemvri GTC
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Globalex - Planet


 • Address : Kosturski Heroi 6-1/1 lok.13
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IZI krediti


 • Address : Bul.K.J.Pitu 19/45
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Interkoop


 • Address : Nikola Vapcarov 5-2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapital Transfer Ria


 • Address : Boris Trajkovski 8 (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 14:00

Categories:

money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapital Transfer Ria


 • Address : Nikola Rusinski 3
 • Place: Skopje

Categories:

money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapital transfer RIACategories:

money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

King of mani


 • Address : Gjorce Petrov lam.3 lok.3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Следната недела ќе биде објавен јавниот повик за финансиска поддршка од 1 милион евра за компаниите да можат да реализираат настани од јавен интерес со домашни ...
сите 217 | | | веќе видена

Производителите на пченица, житни и индустриски култури и сончогледот, доколку употребиле сертифициран семенски материјал ги исполнуваат условите за субвенции ...
сите 12 | | | веќе видена

Ако петтиот пакет мерки не се донесе до крајот на неделава, тројно повеќе текстилни работници ќе бидат пуштени на принуден одмор, предупредува Синдикатот за ...
сите 59 | | | веќе видена

Прометот во индустријата во февруари 2021 година, во однос на февруари лани бележи намалување од еден отсто, во однос на претходниот месец има раст од 3,8 ...
сите 35 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Аналитичарите на Голдман Сакс велат дека бакарот е “новата нафта” и предвидуваат пораст на цената на црвениот метал до 11.000 ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel