Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
 • Skopje
 • Tetovo
 • Prilep
 • Krusevo
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Monasteries
 • Macedonian eastern orthodox churches
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Monasteries

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sv.Gavrlil Lesnovski


 • Address : s.Lesnovo
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7904 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 18:00 • Sun from 06:30 to 18:00

Categories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.GorgiCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Gorgi PobedonosecCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Kiril i MetodijCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Naum Ohridski Cudotvorec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Nedela


 • Address : Duzlacki rid
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7921 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 20:00

Categories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Nikola Sisevski


 • Address : Matka
 • Place: Skopje

Categories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Petka


 • Address : f.Gabres
 • Place: Kumanovo

Categories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.PreobrazenieCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.PreobrazenieCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.PreobrazenieCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Spas


 • Address : s.Aldanci
 • Place: Krusevo

Categories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.SpasCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Velikomacenik GeorgijCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveti Stefan


 • Address : Tourist Settlement St. Stephen
 • Place: Ohrid

Categories:

hotels, monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveto PreobrazenieCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TreskavecCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uspenie na Presveta BogorodicaCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uspenie na Presveta Bogorodica (Uspenie na Presveta Bogorodica)Categories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodoca/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

На денешниот „Инвеститорски ден“ на Берзата склучени се вкупно 339 трансакции што е најголем број од јуни до денеска. – Вториот најголем број на трансакции на ...
сите 33 | | | веќе видена

Поради напливот на пријави за субвенционирани високоефикасни инвертер клима уреди за домаќинствата во Битола, како и повторувањето на барањата поради претходни ...
сите 30 | | | веќе видена

Македонскиот бизнис е веќе на колена, а народот со 40.000 нови невработени, може да се каже дека, веќе живее на вересија. Владата најави нов, четврт пакет ...
сите 101 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel